Hakkımızda

1980 yılında Ergün SÖZERİ önderliğinde 40 m²'lik iş yerinde Karacabey Küçük Sanayisinde faaliyete başlayan Sözeri Ticaret, günümüzde 2.500 m²'lik kapalı alanında 25 kişilik uzman kadrosuyla imalat sektörü, ürün çeşidi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile kısa zamanda iyi bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Geçmişten bugüne yeni teknolojileri yakından takip ederek müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunma gayreti içerisindedir.

Ana faaliyet konusu NPU/NPI demirler, profil, köşebentler, lama, boru, çatı kaplama malzemeleri, yassı sac metallerin ticareti ve bu yassı sac metallerin Fiber Lazer, CNC Plazma, CNC Abkant ve Giyotin Makas makineleriyle kaynak ve boya öncesi yarı mamül haline getirilmesidir.

Ayrıca elektrikli el aletleri, ferforce profiller, transmisyonlar, çelikler, sanayi gazları, elektrot ve gazaltı telleri, nalburiye ve hırdavat konusunda 10.000'den fazla ürün yelpazesine ulaşarak, alanında LİDER lider bir firma olmayı başarmıştır.

Hizmet ettiği sektörler arasında makine imalatı, otomotiv yan sanayi, yapi sanayi, tarım ve hayvancılık makineleri kuruluşları bulunmaktadır...

 

 

İletişim

ADRES : Sanayi Sitesi 13. Ada No:25 Karacabey / BURSA
TELEFON : (0-224) 671 82 04
FAKS : (0-224) 671 80 49
E-POSTA : info@sozeridemircelik.com